03 02 2020

Spłonął kolejny samochód w gminie Jaktorów

03.02.2020, godz.: 08:59
Spłonął kolejny samochód w gminie Jaktorów
Fot. GrodziskNews.pl

W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do kolejnego pożaru samochodu w gminie Jaktorów. Auto spłonęło doszczętnie.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W nocy na ul. Wąskiej w Starych Budach spłonął samochód – poinformował Henryk.

Strażacy otrzymali zgłoszenie tuż przed północą.a – O godz. 23.53 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na ul. Wąskiej w Starych Budach płonie samochód osobowy. Gdy strażacy dojechali na miejsce pożarem było objęte całe auto. Stało poza posesją i nie stwarzało zagrożenia dla innych budynków. Był to pojazd marki Renault. Spłonął doszczętnie – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Nie było osób poszkodowanych. Na miejscu były dwa zastępy straży pożarnej: jeden z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Jaktorów. Akcję zakończyliśmy przed godz. 1.00 – dodaje.

To kolejne tego typu zdarzenie z w gminie Jaktorów. Policjanci mają podejrzenie podpaleń pojazdów (więcej tutaj).

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata