23 05 2020

Kolejny ozdrowieniec w powiecie

23.05.2020, godz.: 15:07
Kolejny ozdrowieniec w powiecie
Fot. Pixabay

Już 30 z 41 osób zakażonych koronawirusem zostało wyleczonych – wynika z raportu grodziskiego Sanepidu.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Grodzisku Mazowieckim opublikowała kolejny raport. Dane przedstawiają stan na dziś na godz. 13.00. Wynika z nich, że w powiecie grodziskim mamy coraz mniej osób zakażonych koronawirusem. Od wczoraj przybył kolejny ozdrowieniec i jest już ich łącznie 30. Nie zmieniła się natomiast liczba potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19 (41) i liczba zgonów powiązanych z tym wirusem (2).

Jeżeli chodzi o pozostałe statystyki, to do 83 (z 81) wzrosła liczba objętych domową kwarantanną, do siedmiu zmniejszyła się liczba osób objętych izolacją domową. Wzrosła natomiast liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym (ze 114 na 124). Wciąż mamy pięć osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażeniem koronawirusem.

Fot. PSSE Grodzisk Maz.

Koronawirus w Polsce
W całym kraju mamy 20 838 potwierdzonych przypadków osób zakażonych COVID-19. 8977 z nich już zostało wyleczonych. Od początku epidemii w Polsce z koronawirusem powiązano 990 zgonów.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata