29 05 2020

Kolejny ozdrowieniec w powiecie

29.05.2020, godz.: 15:53
Kolejny ozdrowieniec w powiecie

Już 32 osoby wyzdrowiały po zakażeniu koronawirusem – wynika z dzisiejszego raportu Sanepidu. Przez ostatnią dobę nie przybył żaden nowy przypadek zakażenia COVID-19.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna tradycyjnie już opublikowała codzienny raport przedstawiający sytuację epidemiologiczną w powiecie grodziskim związaną z COVID-19. Najważniejsze statystyki są pozytywne, nie ma nowych zakażonych (wiąż 42 przypadki), a przybył kolejny – 32 już – ozdrowieniec.

Pozostałe liczby nie odbiegają bardzo od tych z wczorajszego raportu. Z 232 na 239 wzrosła liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową, a z sześciu do czterech spadła liczba mieszkańców objętych izolacją domową. Wciąż mamy dwie osoby w izolatorium. O sześć więcej (do 76) wzrosła liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym. W szpitalu z podejrzeniem zakażenia koronawirusem przebywają obecnie dwie osoby z naszego powiatu.

Pełna statystyka dostępna jest poniżej.

Fot. PSSE Grodzisk Maz.

Koronawirus w Polsce
Od początku epidemii w naszym kraju potwierdzono 22 964 przypadki zakażenia koronawirusem, 10 692 osoby już się z niego wyleczyły. 1043 zgony powiązano z COVID-19.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.