TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

10 2020

Kolejny mural powstaje w Grodzisku


Grodzisk News


Kolejny mural powstaje w Grodzisku - Grodzisk News


W Grodzisku stację transformatorową przyozdabia kolejny mural. Tym razem malowidło powstaje nieopodal przedszkola przy ul. Górnej.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Murale stały się częstym i popularnym sposobem "przykrywania" mało estetycznych budynków w gminach. Grodzisk chętnie z tego korzysta. Tej jesieni Grodzisk muralami stoi. Obecnie powstaje już trzeci - na wieżowej stacji transformatorowej. Dość skomplikowane przedsięwzięcie - wymagało podstawienia 3 gigantyczny agregatów, żeby stacja na czas malowania została wyłączona, a okoliczni mieszkańcy nadal mieli dostęp do prądu ? podał grodziski magistrat na Facebooku. Jednocześnie urzędnicy poprosili mieszkańców o pomysły i sugestie zakończenia muralu przy ul. Górnej.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.