16 10 2020

Kolejny mural powstaje w Grodzisku

16.10.2020, godz.: 11:54
Kolejny mural powstaje w Grodzisku
fot. Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.

W Grodzisku stację transformatorową przyozdabia kolejny mural. Tym razem malowidło powstaje nieopodal przedszkola przy ul. Górnej.

Murale stały się częstym i popularnym sposobem „przykrywania” mało estetycznych budynków w gminach. Grodzisk chętnie z tego korzysta.

Tej jesieni Grodzisk muralami stoi. Obecnie powstaje już trzeci – na wieżowej stacji transformatorowej. Dość skomplikowane przedsięwzięcie – wymagało podstawienia 3 gigantyczny agregatów, żeby stacja na czas malowania została wyłączona, a okoliczni mieszkańcy nadal mieli dostęp do prądu – podał grodziski magistrat na Facebooku.

Jednocześnie urzędnicy poprosili mieszkańców o pomysły i sugestie zakończenia muralu przy ul. Górnej.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.