TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

06

04 2017

Kolejny krok w stronę superszybkiego internetu w całym Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Kolejny krok w stronę superszybkiego internetu w całym Grodzisku - Grodzisk NewsREKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ten operator telekomunikacyjny działa w naszym powiecie od 4 latach. ? Od 3 lat intensywnie inwestujemy w technologie światłowodową FTTH na terenie Grodziska Mazowieckiego, w efekcie czego na dzień dzisiejszy w zasięgu naszej sieci jest około 5000 gospodarstw domowych, które mogą już korzystać z najszybszego światłowodowego internetu, oraz usługi telewizji i telefonu stacjonarnego. W przeciągu kolejnych 2 lat planujemy inwestycje, które podwoją liczbę potencjalnych użytkowników ? czytamy w piśmie przewodnim listu intencyjnego.

I dalej: ? Internet o prędkościach do 1000 Mbps jest już dostępny na większości osiedli Grodziska Mazowieckiego tj: osiedle ?Platinum?, osiedle ?Bałtycka?, osiedle ?3-go Maja?, osiedle ?Kopernika?, osiedle ?Centrum?, osiedle ?Jaśminowa?, osiedle ?Wólczyńska? z przyległymi ulicami. W naszym zasięgu są również ulice: Narutowicza, Różana, Sienkiewicza, Daleka, Grunwaldzka, Montwiłła i obszar ten sukcesywnie się rozwija o nowe ulice i nowo powstające osiedla. [?]Dotychczasowe doświadczenia jakie mamy w zakresie współpracy z Gminą Grodzisk Mazowiecki wskazują, iż jest ona otwarta na inwestycje w nowe rozwiązania i promuje działania, które mogą ułatwić życie jej mieszkańców. Coraz więcej samorządów zdaje sobie sprawę z tego, że kabel światłowodowy to piąte medium, które Gmina musi zacząć uwzględniać przy projektowaniu czy budowie dróg. Naszym zdaniem, realizacja projektu budowy sieci światłowodowej, który już rozpoczęliśmy, będzie miała zasadnicze znacznie dla zwiększenia potencjału gospodarczego Gminy Grodzisk Mazowiecki oraz rozwoju całego powiatu jak i województwa.

podpisanie listu intencyjnego grodzisk 2 mat prasowe

Pełną treść listu intencyjnego znajdziecie tutaj.

💬︎   dodaj komentarz

PLJ Dobra firma od ponad 4 lat mam z nimi umowę nigdy nie było większych problemów z internetem w przeciwieństwie do konkurencyjnych firm dobry wybór

rafal
07-04-2017 12:06

Nareszcie jakaś alternatywa dla starych kabli miedzianych, i dużo stabilniej i szybciej od mega hiper power eltetki .... i do tego kablówka bez talerza. Dla mnie miodzio.

Zbigniew Lis
11-04-2017 11:09

Korzystam z ich usług na terenie Grodziska na Bałtyckiej, ceny są ok, a firma dba o swoich klientów, można się z nimi dogadać. Jeśli chodzi do tej pory to w sumie brak jakichkolwiek awarii na światłowodzie, telewizja też śmiga, duża różnorodność programowa. Polecam!

Mateusz
11-04-2017 13:12

pokaż wszystkie komentarze (11)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.