TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

05 2015

Kolejny fragment ul. Bukowej do remontu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Kolejny fragment ul. Bukowej do remontu - Grodzisk News


Podkowiańscy urzędnicy ogłosili przetarg na przebudowę 500-metrowego odcinka ulicy Bukowej. To kolejny odcinek tej ulicy, który ma być wyremontowany.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W kwietniu drogowcy zakończyli prace na ul. Bukowej na odcinku od ul. Topolowej do ul. Grabowej. Ulica zyskała równą nawierzchnię asfaltową. Ustawiono też progi zwalniające mające zwiększyć bezpieczeństwo pieszych i innych uczestników ruchu drogowego. Urzędnicy zapowiadali też, że planują przebudowę kolejnego odcinka ul. Bukowej.

I faktycznie, na początku maja ogłoszono postępowanie przetargowe dotyczące przebudowy ul. Bukowej na 500-metrowym odcinku (40 m od ul. Grabowej do ul. Podleśnej). Zakres inwestycji obejmuje rozebranie starej nawierzchni, karczowanie drzew kolidujących z inwestycją, przygotowanie gruntu pod nową nawierzchnię z mieszanki mineralno-asfaltowej oraz ułożenie jej. Droga będzie też miała efektywne odwodnienie.

Kiedy droga będzie gotowa? Wykonawca będzie miał 90 dni na realizację zadania od daty podpisania umowy.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.