TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

04

10 2022

Kolejne wyłączenia wody w regionie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Wodociągowcy z kilku gmin informują o zaplanowanych na najbliższą środę wyłączeniach wody. Obejmą one trzy miejscowości w trzech różnych gminach.


W poniedziałek informowaliśmy, że w środę zaplanowano odcięcie bieżącej wody dla odbiorców w Maryninie mieszkających przy ul. Gwiezdnej, Strzeleckiej, Mazowieckiej od ronda do ul. Dzwonkowej; Leśnej Polanki, Zacisznej, Cienistej, Zielonej Żabki, Grochowej i Gospodarczej. Tutaj wody nie będzie w godzinach od 8.00 do 14.00.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jednak to nie wszystko. W związku z budową sieci wodociągowej w drodze bocznej od ul. Alpejskiej w Chylicach (gmina Jaktorów) to na środę 5 października zaplanowano wyłącznie wody na następujących ulicach: Alpejskiej (od ul. Warszawskiej do ul. Szwajcarskiej), ul. Sudeckiej, ul. Beskidzkiej, ul. Skandynawskiej, ul. Himalajskiej, ul. Tatrzańskiej, ul. Lazurowej, ul. Włoskiej, ul. Świętokrzyskiej. Wyłączenie zaplanowano na godziny od 8.30 do 14.30.

Tego samego dnia w godzinach od 8.00 do 13.00 wody nie będą mieć również mieszkańcy ul. Owocowej oraz ulic bocznych od Owocowej w Ruścu.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.