TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

04

10 2022

Kolejne wyłączenia wody w regionie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Wodociągowcy z kilku gmin informują o zaplanowanych na najbliższą środę wyłączeniach wody. Obejmą one trzy miejscowości w trzech różnych gminach.


W poniedziałek informowaliśmy, że w środę zaplanowano odcięcie bieżącej wody dla odbiorców w Maryninie mieszkających przy ul. Gwiezdnej, Strzeleckiej, Mazowieckiej od ronda do ul. Dzwonkowej; Leśnej Polanki, Zacisznej, Cienistej, Zielonej Żabki, Grochowej i Gospodarczej. Tutaj wody nie będzie w godzinach od 8.00 do 14.00.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jednak to nie wszystko. W związku z budową sieci wodociągowej w drodze bocznej od ul. Alpejskiej w Chylicach (gmina Jaktorów) to na środę 5 października zaplanowano wyłącznie wody na następujących ulicach: Alpejskiej (od ul. Warszawskiej do ul. Szwajcarskiej), ul. Sudeckiej, ul. Beskidzkiej, ul. Skandynawskiej, ul. Himalajskiej, ul. Tatrzańskiej, ul. Lazurowej, ul. Włoskiej, ul. Świętokrzyskiej. Wyłączenie zaplanowano na godziny od 8.30 do 14.30.

Tego samego dnia w godzinach od 8.00 do 13.00 wody nie będą mieć również mieszkańcy ul. Owocowej oraz ulic bocznych od Owocowej w Ruścu.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.