TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

29

07 2021

Kolejne wyłączenia wody planowane przez ZWiK


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayKolejne wyłączenia wody planowane przez ZWiK - Grodzisk News


Grodziscy wodociągowcy zaplanowali wyłączenia wody na najbliższe dni. Obejmą one kilka miejscowości.


Na dziś (czwartek, 29 lipca) zaplanowano wyłączenie na ul. Kościuszki (odcinek od ul. Spółdzielczej do ul. Sienkiewicza) w Grodzisku. Wody nie będzie w godzinach 8.00–15.00. Jutro (30 lipca) natomiast w godzinach 8.00–16.00 z brakiem wody zmagać się będą mieszkańcy Zabłotni, a w godzinach 8.30–14.30 – Kozer Nowych (ul. Krajobrazowa od ul. Czerwonych Maków do torów kolejowych, ul. Tulipanowa, Poranna, Przyleśna, Konwaliowa, Irysowa). Grodziski ZWiK podał, że w poniedziałek, 2 sierpnia wody nie będą mieć mieszkańcy Kłudna Starego od kościoła do Kłudna Nowego (od godz. 8.00 do 16.00).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Możliwe, że przerwy w dostawie wody będą krótsze, jeśli ekipy techniczne ZWiK-u wyrobią się z robotami szybciej. ZWiK prowadzi prace na sieci wodociągowej regularnie i są one konieczne, aby zadbać o właściwą konserwację tej infrastruktury. Między innymi po to, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.