reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

06

05 2022

Kolejne wyłączenia wody


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayKolejne wyłączenia wody - Grodzisk News


Na początek przyszłego tygodnia zaplanowano kolejne wyłączenia wody w regionie. Utrudnienia dotkną mieszkańców Grodziska, Jaktorowa i Starych Bud.


Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji poinformował, że w poniedziałek 9 maja w godz. 8.00–17.00 nastąpi przerwa w dostawie bieżącej wody na kilku ulicach w Grodzisku. Wyłączenia obejmą ulice: Batorego od Sienkiewicza do nr 19, Na Grobli, Piękną oraz Ślusarską. Jak podał ZWiK, wyłączenie wody spowodowane będzie pracami na sieci wodociągowej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Również na 9 zaplanowano wyłączenie wody we wsi Stare Budy w gminie Jaktorów. Tam, w związku z budową sieci wodociągowej w ul. Miłej wody nie będą mieć odbiorcy mieszkający przy ulicach: Kleeberga, Pileckiego, Bema, ul. Maczka, Zajączka, Dobrej, Chmielnej. Wody może nie być w godzinach od 8.30 do 14.30.

Z kolei 10 maja prace będą prowadzone na ul. Koperkowej w Jaktorowie. W związku z tym w godzinach 8.30–14.30 może nastąpić przerwa w dostawie wody na ul. Pomorskiej 85, 87, 87A, 89, 89A, 89B, 91, 97, 117 C, 195 oraz Grabnik 4.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.