TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

12

03 2023

Kolejne ulice zyskają oświetlenie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNews.plKolejne ulice zyskają oświetlenie - Grodzisk News


Urząd Gminy Nadarzyn zamierza wybudować oświetlenie uliczne na kolejnych ulicach. Zostały już otwarte oferty na to zadanie.


W wielu gminach trwa doświetlanie kolejnych ulic, ale również wymiana oświetlenia na bardziej energooszczędne. Gmina Nadarzyn jest na etapie wyboru wykonawcy kolejnej inwestycji – budowy sieci elektroenergetycznej i oświetlenia ulicznego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zamówienie obejmuje budowę kablowej linii oświetlenia ulicznego ułożonej w gruncie w następujących ulicach: drodze powiatowej 3103W (33 słupy oświetleniowe) w Młochowie i Krakowianach, Kruczej (9 słupów) i Leśnej (11 słupów) w Nadarzynie oraz na ul. Czarny Las w Kajetanach (3 słupy). Gmina wymaga, aby wszędzie zainstalowano oprawy oświetleniowe LED z zaprogramowaną redukcją strumienia świetlnego o 50 proc. w godzinach 22.00–5.00.

Urząd przeznaczył na tę inwestycję 846 tys. zł. Spłynęło siedem ofert z czego pięć mieści się w zakładanym budżecie. Najniższe oferty opiewają na 723 tys. zł i około 730 tys. zł co oznaczałoby sporą oszczędność, gdyby te oferty zostały wybrane.

Termin realizacji zamówienia wyznaczono na cztery miesiące od daty podpisania umowy z wykonawcą.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.