reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

03 2023

Kolejne ulice zyskają oświetlenie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNews.plKolejne ulice zyskają oświetlenie - Grodzisk News


Urząd Gminy Nadarzyn zamierza wybudować oświetlenie uliczne na kolejnych ulicach. Zostały już otwarte oferty na to zadanie.


W wielu gminach trwa doświetlanie kolejnych ulic, ale również wymiana oświetlenia na bardziej energooszczędne. Gmina Nadarzyn jest na etapie wyboru wykonawcy kolejnej inwestycji – budowy sieci elektroenergetycznej i oświetlenia ulicznego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zamówienie obejmuje budowę kablowej linii oświetlenia ulicznego ułożonej w gruncie w następujących ulicach: drodze powiatowej 3103W (33 słupy oświetleniowe) w Młochowie i Krakowianach, Kruczej (9 słupów) i Leśnej (11 słupów) w Nadarzynie oraz na ul. Czarny Las w Kajetanach (3 słupy). Gmina wymaga, aby wszędzie zainstalowano oprawy oświetleniowe LED z zaprogramowaną redukcją strumienia świetlnego o 50 proc. w godzinach 22.00–5.00.

Urząd przeznaczył na tę inwestycję 846 tys. zł. Spłynęło siedem ofert z czego pięć mieści się w zakładanym budżecie. Najniższe oferty opiewają na 723 tys. zł i około 730 tys. zł co oznaczałoby sporą oszczędność, gdyby te oferty zostały wybrane.

Termin realizacji zamówienia wyznaczono na cztery miesiące od daty podpisania umowy z wykonawcą.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.