17 10 2020

Kolejne ulice w gminie z energooszczędnym oświetleniem

17.10.2020, godz.: 18:21
Kolejne ulice w gminie z energooszczędnym oświetleniem
Fot. zabiawola.pl

Wójt Żabiej Woli Piotr Rybka podpisał umowę z wykonawcą na instalację enegrooszczędnego oświetlenia ulicznego na kilku ulicach w gminie.

O podpisaniu umowy gmina poinformowała na swojej stronie internetowej. – W dniu 14.10.2020 r. Wójt Gminy Żabia Wola podpisał umowę z firmą Roboty Instalacyjno-Budowlane Zdzisław Łukasiak z Warszawy. Przedmiotem zamówienia jest Budowa energooszczędnego oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Żabia Wola – czytamy na stronie żabiowolskiego urzędu.

Umowa obejmuje trzy zadania. Pierwsze dotyczy instalacji oświetlenia przyszkolnego parkingu i strefy siłowni plenerowej przy ul. Mazowieckiej i ul. Gałązki w Józefinie, drugie dotyczy instalacji oświetlenia na ul. Okrężnej w Bartoszówce i Skułach, a trzecie na instalacji oświetlenia na ul. Kasztanowej w Zarębach.

Lampy mają być gotowe najpóźniej do 8 grudnia 2020 r.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.