reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

18

05 2023

Kolejne ulice do przebudowy. „Przetarg jeszcze w maju”


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Burmistrz Artur Tusiński1 - Grodzisk News


W Podkowie Leśnej trwają i są już bardzo zaawansowane prace przy przebudowach ulic Orlej, Sokolej, Gołębiej. Jeszcze w w maju zaś miasto ogród planuje wziąć na tapet odnowę nawierzchni kolejnych dróg i to kilku od razu. Nowe nawierzchnie pojawią się na ul. Kreciej, Jeża, Krasek, Wierzbowej i Wilczej.


Poinformował o tym niedawno burmistrz Artur Tusiński. – Jeszcze w maju ogłosimy przetarg na wykonanie nawierzchni z kruszywa bazaltowego, przy użyciu emulsji w celu zespojenia materiału następujących dróg: Kreciej, Jeża, Krasek, Wierzbowej i Wilczej – napisał włodarz na Facebooku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ile uda się zrobić „za jednym zamachem” – będzie zależało od cen zaproponowanych przez potencjalnych wykonawców. – W zależności od zaproponowanej ceny (czyli zbyt wysokiej), może zdarzyć się, że nie wszystkie wymienione ulice zostaną wykonane. Musimy zmieścić się w określonym budżecie – przyznaje burmistrz.

Drogi mają być budowane zgodnie z technologiami stosowanymi w Podkowie już przy okazji odnowy oblicza innych ulic. –Podobną technologię zastosowaliśmy m.in na Borsuczej i Wiewiórek, co zdaje egzamin i jest dobrą alternatywą dla błota i kurzu – podkreśla Artur Tusiński.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.