TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

07 2021

Kolejne miejscowości z szybkim internetem


Grodzisk News


Kolejne miejscowości z szybkim internetem - Grodzisk News


Ruszyły prace związane z umieszczeniem linii światłowodowej na terenie gminy Żabia Wola. Niebawem część mieszkańców gminy będzie mogło korzystać z szybkiego internetu.


reklama Grodzisk mazowiecki

O rozpoczęciu prac gmina poinformowała na swojej stronie internetowej. – W związku z Zarządzeniem nr 11/2021 Wójta Gminy Żabia Wola z dnia 01.02.2021 r. w sprawie ustalenia stawek opłat za korzystanie ze słupów sieci niskiego napięcia oświetlenia ulicznego stanowiących własność Gminy Żabia Wola w celu podwieszenia kabla samonośnego z sygnałem światłowodowym oraz umową zawartą w dniu 01.04.2021 r. pomiędzy Gminą Żabia Wola a firma PLJ TELECOM s.c. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Williama Lindleya 16 na korzystanie ze słupów oświetlenia ulicznego stanowiących własność Gminy Żabia Wola w celu podwieszenia napowietrznego kabla światłowodowego uprzejmie informujemy, że w dniu 07.07.2021 r. rozpoczęły się prace związane z podwieszeniem napowietrznej linii światłowodowej – czytamy na stronie żabiowolskiego magistratu.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Jak podali urzędnicy, w pierwszej kolejności światłowód zostanie umieszczony na ul. Głównej i Ślaskiego w Żabiej Woli, a następnie w Osowcu i Józefinie na ul. Mazowieckiej i Szkolnej, Hucie Żabiowolskiej i Kaleni na ul. Głównej aż do skrzyżowania z ul. Długą, Żelechowie na ul. Chełmońskiego i Krakowiańskiej.

Wniosek dotyczący przyłącza telekomunikacyjnego jest dostępny tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

A kiedy w Grodzisku będzie szybki Internet?

Grodziszczanka
10-07-2021 21:17

Pytanie o termin podłączenia Książenic (Al. Spacerowa) do światłowodu.

Marcin
04-08-2021 12:57
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.