reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

04 2021

Kolejne drogi do przebudowy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: brwinow.plKolejne drogi do przebudowy - Grodzisk News


W brwinowskiej gminie wystartowała inwestycja dotycząca budowy ul. Polnej w Otrębusach. Planowana jest także modernizacja odcinka ul. Sadowej od Wspólnej do drogi 719, a także przebudowa skrzyżowania.


Przebudowę ul. Polnej w Otrębusach na odcinku od ul. Sadowej do ul. Dunina powierzono firmie Robokop, która zainkasuje za to zadanie prawie 950 tys. zł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W zakres inwestycji wejdą: przebudowa jezdni, zjazdów indywidualnych i zjazdów na drogi wewnętrzne, budowa chodnika o szerokości 2 metrów z kostki betonowej i budowa kanału deszczowego oraz zbiornika retencyjno-rozsączającego złożonego z zespołu trzech studni chłonnych połączonych rurami drenarskimi. Powstanie też zatoka postojowa z krat parkingowych ażurowych i próg zwalniający. Droga zostanie przebudowana na całej długości od skrzyżowania z drogą gminną ul. Sadową do skrzyżowania z ul. Dunina.

W budżecie gminy na rok 2021 w Otrębusach planowana jest także przebudowa odcinka ul. Sadowej, a przetarg na wybór wykonawcy tych robót zostanie ogłoszony w II kwartale. – Staram się konsekwentnie realizować swój plan modernizacji kluczowych połączeń drogowych w naszej gminie – mówi burmistrz Arkadiusz Kosiński. – Cieszę się, że olbrzymia większość radnych wspiera pracę mojego Zespołu dla dobra wspólnego mieszkańców zarówno całej naszej gminy, jak i każdej miejscowości z osobna. Bez wątpienia, po skończonej kadencji, będą mogli z satysfakcją patrzeć na konkretne efekty naszej wspólnej pracy samorządowej, chwaląc się, że się również do nich przyczynili – dodaje burmistrz Kosiński.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.