reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

04 2021

Kolejne drogi do przebudowy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: brwinow.plKolejne drogi do przebudowy - Grodzisk News


W brwinowskiej gminie wystartowała inwestycja dotycząca budowy ul. Polnej w Otrębusach. Planowana jest także modernizacja odcinka ul. Sadowej od Wspólnej do drogi 719, a także przebudowa skrzyżowania.


Przebudowę ul. Polnej w Otrębusach na odcinku od ul. Sadowej do ul. Dunina powierzono firmie Robokop, która zainkasuje za to zadanie prawie 950 tys. zł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W zakres inwestycji wejdą: przebudowa jezdni, zjazdów indywidualnych i zjazdów na drogi wewnętrzne, budowa chodnika o szerokości 2 metrów z kostki betonowej i budowa kanału deszczowego oraz zbiornika retencyjno-rozsączającego złożonego z zespołu trzech studni chłonnych połączonych rurami drenarskimi. Powstanie też zatoka postojowa z krat parkingowych ażurowych i próg zwalniający. Droga zostanie przebudowana na całej długości od skrzyżowania z drogą gminną ul. Sadową do skrzyżowania z ul. Dunina.

W budżecie gminy na rok 2021 w Otrębusach planowana jest także przebudowa odcinka ul. Sadowej, a przetarg na wybór wykonawcy tych robót zostanie ogłoszony w II kwartale. – Staram się konsekwentnie realizować swój plan modernizacji kluczowych połączeń drogowych w naszej gminie – mówi burmistrz Arkadiusz Kosiński. – Cieszę się, że olbrzymia większość radnych wspiera pracę mojego Zespołu dla dobra wspólnego mieszkańców zarówno całej naszej gminy, jak i każdej miejscowości z osobna. Bez wątpienia, po skończonej kadencji, będą mogli z satysfakcją patrzeć na konkretne efekty naszej wspólnej pracy samorządowej, chwaląc się, że się również do nich przyczynili – dodaje burmistrz Kosiński.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.