reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

18

06 2024

Kolejne drogi dla rowerów już gotowe


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: podkowalesna.pl1 - Grodzisk News


Podkowa Leśna wzbogaciła się o kolejne drogi rowerowe. Prace związane z budową ścieżek przy ul. Kolejowej i Zachodniej są już właściwie zakończone.


Na ukończeniu jest kompleksowa modernizacja ul. Kolejowej na odcinku od ul. 11 Listopada (bez skrzyżowania) do granic miasta. Droga zyskała nową jezdnię, a także ścieżkę rowerową (od ul. Sosnowej do 11 Listopada). – Nawierzchnia tego ciągu została wykonana ze szlachetnej kostki betonowej bezfazowej. Dodatkowym elementem, który również jest na ukończeniu, to punkt postojowy przy stacji WKD Podkowa Leśna Wschodnia, czyli wiata wraz ze stojakami rowerowymi oraz ławką do odpoczynku – poinformował podkowiański magistrat.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Gotowa jest już ścieżka rowerowa przy ul. Zachodniej. Prace rozpoczęły się w lutym i już wszystko jest gotowe. Inwestycja obejmowała wykonanie jezdni wraz z odwodnieniem na całym odcinku ulicy, wybudowanie fragmentu chodnika (na odcinku od końca inwestycji WKD do ul. Słowiczej) oraz ścieżki rowerowej (od końca inwestycji WKD do ul. Gołębiej w Owczarni). Zarówno jezdnia jak i droga dla rowerów zostały wykonane z betonu asfaltowego, natomiast chodnik z kostki brukowej.

Na budowę ścieżek rowerowych w ramach tych inwestycji miasto ogród pozyskało dotację w wysokości 152,8 tys. zł.

Kolejne drogi dla rowerów już gotowe - Grodzisk News
Kolejne drogi dla rowerów już gotowe - Grodzisk News
Kolejne drogi dla rowerów już gotowe - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.