reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

11

11 2023

Kolejne „Astro-rady” w grodziskiej hali


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin MasalskiKolejne „Astro-rady” w grodziskiej hali - Grodzisk News


W najbliższą środę Planetarium i obserwatorium astronomiczne w Grodzisku Mazowieckim organizuje kolejne wydarzenie z cyklu „Astro-rady”. Gościem będzie pracownik Narodowego Centrum Badań Jądrowych.


Grodziskie planetarium regularnie organizuje zajęcia i pokazy czy to dla uczniów czy to dla dorosłych miłośników astronomii. Już w najbliższą środę (15 listopada) kolejne wydarzenie mający charakter cykliczny - „Astro-rady”.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Podczas najbliższego spotkania będzie można zasięgnąć wiedzy ekspertów w takich zagadnieniach jak m.in. jaki wybrać teleskop, od czego zacząć obserwacje, z jakich aplikacji korzystać czy skąd czerpać informacje. Ale to nie wszystko.

Spotkanie uświetni prelekcja Zbigniewa Tymińskiego, fizyka jądrowego, pracownika Narodowego Centrum Badań Jądrowych pt. „Meteory i meteoryty. Czy pod Grodziskiem Mazowieckim został znaleziony meteoryt?”. Ponadto na spotkaniu będą obecni członkowie Polskiego Towarzystwa Meteorytowego oraz Pracowni Komet i Meteorów/Polskiej Sieci Bolidowej.

Spotkanie odbędzie się w godzinach 19.00–21.00.

Kolejne „Astro-rady” w grodziskiej hali - Grodzisk Newsfoto: Facebook/Planetarium i obserwatorium astronomiczne w Grodzisku Mazowieckim


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.