TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

07 2021

Kolejna pula nowych wiat przystankowych stanie w grodziskiej gminie


Grodzisk News


foto: Urząd Gminy Grodzisk Maz.Kolejna pula nowych wiat przystankowych stanie w grodziskiej gminie - Grodzisk News


Grodzisk kontynuuje wymianę i lokalizowanie nowych wiat przystankowych w gminie. Niedawno magistrat ogłosił przetarg na wykonanie infrastruktury przystankowej przy ul. Bairda w Grodzisku, a także w Kozerkach.


reklama Grodzisk mazowiecki

W ramach zamówienia nowy przystanek przy ul. Bairda – oznaczony jako „Bairda 01” – zastąpi dotychczasową konstrukcję, którą wykonawca zdemontuje i zutylizuje we własnym zakresie. Nowa wiata w Grodzisku będzie dwumodułowa i złożona z przezroczystych ścian; będzie oczywiście tablica na rozkład jazdy, tabliczka z nazwą przystanku, a przy słupku wiaty także kosz na śmieci.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Analogicznie wyglądać będą wiaty na trzech przystankach w Kozerkach. Tam pojawią się po raz pierwszy w lokalizacjach oznaczonych jako: „ Kozerki Marsa 02”; „Kozerki Świetlica 01” oraz „ Kozerki Księżycowa 02”

Wykonawca, który zostanie wybrany w przetargu, będzie miał dwa miesiące na realizację zadania.

💬︎   dodaj komentarz

szatastanie pienędzmi na prawo i lewo, i w dodatku sam plastik fanstastik! Czy wy musicie wszystko robić w betonie i plastiku w tej gminie????

marek
09-07-2021 14:19

TABLICE Z ROZKŁADAMI ALE NIE AKTUALNYMI JAK DO TEJ PORY NA NIEKTÓRYCH PRZYSTANKACH BRAK ROZKŁADÓW JAZDY ALBO SĄ Z POPRZEDNIEJ EPOKI. ROZKŁADY POWINNY BYĆ POWIESZONE NA ŚRODKU WYSOKOŚCI WIATY A NIE POD NIEBIOSAMI, GDZIE JEST KŁOPOT Z PRZECZYTANIEM ROZKŁADU BO I DRUK JEST STRASZNIE MAŁY. NIE KAŻDY MA 2 METRY WZROSTU. SĄ OSOBY STARSZE, SŁABO WIDZĄCE I TE OBECNE ROZKŁADY NIE SĄ DLA NICH.
JAK KTOŚ COŚ ROBI TO NIECH TO WYKONUJE Z GŁOWĄ A NIE ABY BYŁO.
W GRODZISKU JEST BARDZO DUŻO MIEJSC GDZIE NIE MA WIAT - GDY PADA DESZCZ TO LUDZIE MOKNĄ NAWET ŁAWEK BRAK- CHYBA LUDZIE POWINNI ZE SOBĄ NOSIĆ STOŁECZKI.

ABC
09-07-2021 16:29

Klonowski za to odpowiada, W prywatnym sektorze sobie nie radził to poszedł do samorządu.

zsl wiecznie żywy
09-07-2021 18:25
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.