reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

05 2023

Kolejna odsłona budżetu obywatelskiego w Milanówku. Można zgłaszać propozycje inwestycji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayKolejna odsłona budżetu obywatelskiego w Milanówku. Można zgłaszać propozycje inwestycji - Grodzisk News


Milanówek wystartował z kolejną edycją budżetu obywatelskiego, a to oznacza, że mieszkańcy mogą już składać propozycje inwestycji do zrealizowania w 2024 roku. Czas na zgłaszanie projektów jest do 25 maja.


Wysokość budżetu obywatelskiego na 2024 rok wyniesie 564 tys. zł, zaś maksymalna wartość pojedynczej inwestycji to 150 tysięcy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Środki mogą być przeznaczone na zadania, których realizacja leży w kompetencji gminy. Projekty mogą dotyczyć zarówno poprawy infrastruktury miejskiej, jak i polityki społecznej, edukacji, ochrony środowiska, kultury, sportu lub bezpieczeństwa.

Propozycję projektu zgłosić może każdy mieszkaniec, wystarczy, że przedstawi nam swój pomysł i dołączy do niego 10 podpisów poparcia.

Projekty do budżetu obywatelskiego można zgłaszać do 25 maja, następnie przez miesiąc potrwa weryfikacja i ocena złożonych propozycji. Po 25 czerwca miasto zaś przedstawi listę projektów inwestycji, na które mieszkańcy będą mogli głosować.

Głosowanie ruszy 3 sierpnia i potrwa do połowy września. Propozycje cieszące się największym uznaniem zostaną ogłoszone i tym samym wybrane do realizacji do 10 listopada.

Formularz zgłoszeniowy i inne dokumenty znajdują się tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.