26 05 2020

Koleje Mazowieckie przywracają połączenia

26.05.2020, godz.: 17:08
Koleje Mazowieckie przywracają połączenia
fot. Koleje Mazowieckie

W ramach odmrażania gospodarki długo zahibernowanej z powodu epidemii koronawirusa Koleje Mazowieckie uruchomią wkrótce kolejne połączenia na linii skierniewickiej, które wcześniej zawieszono. Z nowych połączeń skorzystamy od 1 czerwca.

Trzeba jednak zaznaczyć, że rozkład w takiej formie przetrwa raptem dwa tygodnie. Kolejarze podali, że obowiązywał będzie do 13 czerwca. Po tym terminie możemy się spodziewać prawdopodobnie kolejnych zmian rozszerzających rozkład.

– W związku z rosnącym zainteresowaniem podróżnych korzystaniem z przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich do rozkładu wracają kolejne połączenia. Zmiany w rozkładzie będą obowiązywać od 1 czerwca – czytamy w komunikacie KM.

Od przyszłego tygodnia podróżni będą mogli korzystać z następujących kursów dodatkowych:

• 19325 relacji Warszawa Wschodnia 14:31 – Grodzisk Mazowiecki 15:19;
• 93708 relacji Grodzisk Mazowiecki 5:40 – Zielonka 6:48;

A także w skróconej relacji z połączenia relacji Grodzisk Mazowiecki 15:37 – Mrozy 17:28 (nowy pociąg na odcinku Grodzisk Mazowiecki – Warszawa Zachodnia oraz Mińsk Mazowiecki – Mrozy).

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.