23 01 2020

Koleje Mazowieckie przewiozły ponad 62 miliony podróżnych

23.01.2020, godz.: 14:25
Koleje Mazowieckie przewiozły ponad 62 miliony podróżnych
fot. Koleje Mazowieckie

Wynik przewozowy Kolei Mazowieckich za 2019 r. Jest o przeszło dwa miliony lepszy w porównaniu z wynikiem za rok 2018. W minionych 12 miesiącach „kaemki” przewiozły ponad 62 miliony pasażerów.

Wynik przewozowy Kolei Mazowieckich za ubiegły rok to dokładnie – 62,1 mln podróżnych. Dla porównania w 2018 r. Koleje Mazowieckie wybrało niespełna 60 mln pasażerów.

– Koleje Mazowieckie pod względem liczby przewożonych podróżnych są w lepszej formie niż rok temu, co zawdzięczamy podróżnym, którzy docenili naszą ofertę. Cieszy nas, że mimo wciąż trwających modernizacji, które skutecznie utrudniają nam skonstruowanie takiego rozkładu jazdy, jaki byśmy chcieli, pozostają lojalni i wybierają nas jako środek transportu w swoich codziennych podróżach do pracy, na uczelnie, podczas załatwiania wszelkiego rodzaju spraw, gdzie liczy się sprawne przemieszczanie po Mazowszu – powiedział Robert Stępień, prezes Kolei Mazowieckich.

Z pewnością ważnym aspektem było zwiększenie pracy eksploatacyjnej na większości obsługiwanych przez nas linii, co oznacza tyle, że zwiększyła się liczba uruchamianych przez nas połączeń, a tym samym oferta była bogatsza – dodał.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.