TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

15

04 2021

Koleje Mazowieckie: Legitymacje dalej będą honorowane


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsKoleje Mazowieckie: Legitymacje dalej będą honorowane - Grodzisk News


Choć oświata i szkolnictwo wyższe od długiego czasu nie działają normalnie, w trybie stacjonarnym, to Koleje Mazowieckie postanowiły automatycznie przedłużyć honorowanie legitymacji studenckich, doktoranckich i nauczycielskich przy zakupie biletu.


Z uwagi na stan epidemii oraz związany z tym ograniczony tryb funkcjonowania uczelni i podmiotów prowadzących kształcenie doktorantów przedłużeniu ulegają legitymacje studenckie z roku akademickiego 2019/2020,  doktoranckie ważne na dzień 13 lutego 2020 r. oraz legitymacje służbowe nauczycieli akademickich ważne na dzień 13 lutego 2020 r. – podały Koleje Mazowieckie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Legitymacje będą ważne do 29 listopada 2021 r. na dotychczasowych zasadach, bez konieczności ich prolongowania i poświadczają uprawnienie do ulgowych przejazdów.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.