reklama Grodzisk Mazowiecki
REKLAMA

Kobieta wjechała w witrynę sklepu w Grodzisku [Zdjęcia]

Grodzisk News

skomentuj podziel się na Facebooku podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsKobieta wjechała w witrynę sklepu w Grodzisku [Zdjęcia] - Grodzisk News


Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w środowe przed południem na terenie galerii handlowej przy ul. Królewskiej w Grodzisku. Kobieta kierująca hyundaiem z nieznanych jeszcze przyczyn wjechał autem w witrynę jednego ze sklepów.


Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. Na Królewskiej samochód po prostu wjechał w witrynę sklepu – napisał w wiadomości do redakcji pan Sebastian.

Na miejscu działają służby, w tym policja i straż pożarna. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. A co wiadomo na ten moment. – Kobieta kierująca hyundaiem wjeżdżała na parking przy galerii handlowej, kiedy z nieznanych jak dotąd przyczyn przejechała przez chodnik i uderzyła w szybę jednego ze sklepów – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Kobieta była trzeźwa. Trwają czynności zmierzające do ustalenia, dlaczego kierująca wjechała w szybę – dodaje rzeczniczka grodziskiej policji.

Na tym etapie policja nie wyklucza ani awarii samochodu, ani też przyczyn zdrowotnych u kierującej. Zdarzenie potraktowane zostało jako kolizja.

Kobieta wjechała w witrynę sklepu w Grodzisku [Zdjęcia] - Grodzisk News
Kobieta wjechała w witrynę sklepu w Grodzisku [Zdjęcia] - Grodzisk News
Kobieta wjechała w witrynę sklepu w Grodzisku [Zdjęcia] - Grodzisk News
Kobieta wjechała w witrynę sklepu w Grodzisku [Zdjęcia] - Grodzisk News
Kobieta wjechała w witrynę sklepu w Grodzisku [Zdjęcia] - Grodzisk News
Kobieta wjechała w witrynę sklepu w Grodzisku [Zdjęcia] - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ




💬︎   dodaj komentarz

tam nie wolno parkować`

oi mate
01-10-2025 13:18

elektryki świetnie przyśpieszają, ale jak ktoś pomyli gaz z hamulcem albo bieg D i R to może być klops, podobnie jak tutaj.

Arek
01-10-2025 15:12

To pokazuje jak niska jest jakość tego budynku a raczej blaszaka.

Anna
01-10-2025 16:57

Wjechała w SZYBĘ - jaki to ma związek z blaszakiem????

Danka
01-10-2025 19:09

Przecież w Grodzisku takiego typu budynków a w nich placówek handlowych jest dużo i gdyby nie spełniały warunków bezpieczeństwa nie dostawałyby pozwolenia na działalność.

Roman
01-10-2025 21:59

Tak,bardzo niskiej jakości... Nie wiem,nie znam się to się popiszę...

Niewątpliwie
01-10-2025 22:59

Chyba jaka tępa była Pani za kierownicą. Dobrze ze nikogo nie zabiła. Jednak prawo jazdy powinno być na jakiś czas a potem testy sprawnościowe. Połowa ludzi nie potrafi jeździć.....

Hugo
10-12-2025 17:45

no i teraz hyundai kona :((

ja
01-10-2025 17:16

Mistrz

Gratsy
01-10-2025 20:30

Dobrze że nikt nie przechodził

ZYZIO
01-10-2025 17:33

A taki był modny, nowoczesny, europejski ten suvik, dobrze że tam akurat ktoś nie przechodził np. dziecko, może Pani włączy myślenie następnym razem, elektronika go nie zastąpi.

Lp88
01-10-2025 20:19

Nowoczesny samochód elektryczny i kobieta, może blondynka.
Kiedyś bardzo popularne było przysłowie:
g.. chłopu nie zegarek.

Janeczek
01-10-2025 23:20

Najpierw wszystkim mówią żeby kupić elektryka to będziesz mógł wszędzie wjechać a później się dziwią że wjeżdżają do sklepu 🤣🤣

Wonder
02-10-2025 00:04

W samo sedno!

cki..
15-11-2025 05:26

Kobieta pewnie zasłabła, a noga przeniosła ciężar na pedał gazu. Przykre zdarzenie dla wszystkich, dobrze, że nikomu nic poważnego się nie stało.
Ciekawe w jakim wieku był prowadzący pojazd, czy zażywał leki, jakie, czy może zapomniał (?)

WGM
02-10-2025 10:31

Przeczytaj swój komentarz, zanim go wyślesz do publikacji? Nogą sobie sama podczas zaslabniecia właściciela swój ciężar przeniosła na pedal gazu? Co ty wypisujesz za głupoty? No chyba że wschodu przyjechałeś/aś i ciężko ci po naszemu zdanie sformuować?

PL WGM
26-10-2025 07:59

Łatwo jest krytykować kierowcę (a zwłaszcza jeśli jest nim kobieta), nie znając przyczyn zdarzenia. Mnie na przykład bardziej interesuje jaką ocenę z języka polskiego miał szanowny Pan Redaktor i dlaczego nikt nie sprawdza takich tekstów pod kątem poprawnej polszczyzny.

Stała czytelniczka
02-10-2025 11:12

buty chciała kupić w systemie drivethru

krysia
02-10-2025 12:41

elektryki mogą parkować gdzie chcą

smieszek6969
02-10-2025 13:34

to hundai wjechał czy kobieta?, bo z tytułu artykułu wynika, że to samochód wjechał a kobieta tylko nim kierowała, chylę czoła dla poprawności pisania

kola
03-10-2025 14:42

ale Polaczki maja pole do popisu, zadnego slowa wsparcia dla kierowcy , nie wazne czy kobieta sie zwyczajnie pomylila czy cos innego,ale polskie geniusze i elita swiata sie wypowiedziala,co nie?,zrugac ,zbesztac ,to pierwsi,wylac swoja frustracje na drugiego to wam najlepiej wychodzi,polacy-katolicy.

nie polak
22-10-2025 12:44



AKTUALNOŚCI

3 mln zł dla Baranowa od CPK

Spółka Centralny Port Komunikacyjny przekazała trzem gminom: Baranów, Teresin i Wiskitki po 3 mln zł na rozwój infrastruktury komunalnej oraz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wczoraj zostały podpisane umowy na przekazanie dotacji.

Prokuratura ustala przyczyny śmiertelnego pożaru w Milanówku

Grodziska prokuratura nadzoruje postępowanie ws. pożaru, do którego doszło pod koniec maja na ul. Bagnistej w Milanówku. Zginął w nim 74-letni mężczyzna.

Tomasz Kafarski nowym trenerem Pogoni!

Wakat trenerski po Piotrze Stokowcu został szybko obsadzony. Nowym szkoleniowcem Pogoni Grodzisk jest od dziś (10 czerwca) Tomasz Kafarski. Doświadczony trener podpisał z klubem kontrakt do końca sezonu 2026/27, ale z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Burmistrz Milanówka z absolutorium i wotum zaufania na kolejny rok

Milanówek jako jeden z pierwszych rozpoczął cały cykl sesji absolutoryjnych w lokalnych samorządach. Radni jednak nie mieli większych wątpliwości w kwestii udzielenia absolutorium i wotum zaufania burmistrzowi Arturowi Niedzińskiemu. Choć nie byli też jednomyślni.

Czas na wielkie otwarcie terenu rekreacyjno-sportowego w Jaktorowie!

Jaktorów jest gotowy na oficjalne otwarcie kompleksu rekreacyjno-sportowego, który kosztem ponad miliona złotych powstał przy ul. Ostatniego Tura. Już w sobotę odbędzie się z tej okazji piknik dla mieszkańców z atrakcjami. Nie zabraknie również oficjalnego przecięcia wstęgi

Karol Noiszewski odchodzi z Pogoni

Karol Noiszewski, obrońca Pogoni Grodzisk oraz jeden z jej filarów odchodzi z klubu. Zawodnik nie przedłużył kontraktu na kolejny sezon, a dziś został przedstawiony jako nowy piłkarz Miedzi Legnica.

Żabia Wola: Szykujemy się do budowy kompleksu sportowego przy szkole w Skułach

Żabiowolska gmina szykuje się do wybudowania nowego kompleksu sportowego przy Szkole im. Marii Kownackiej w Skułach. Trwają prace nad dopięciem dokumentacji projektowo-kosztorysowej, która pozwoli w następnym kroku ogłosić przetarg na budowę obiektu. Samorząd zapowiada jednak, że „do wbicia pierwszej łopaty pozostało niewiele”...

Co kryją dawne mury? Jaktorów ruszył z programem ochrony lokalnych zabytków

Choć nie każdy to wie, Jaktorów kryje wiele wyjątkowych miejsc, które przez lata współtworzyły historię tego regionu. Aby uchronić cenne miejsca i przed zapomnieniem i zniszczeniem, lokalny samorząd wdrożył prace nad stworzeniem oficjalnej Gminnej Ewidencji Zabytków.





NAJPOPULARNIEJSZE



NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE



odwiedź nasz profil na FB
REKLAMA

Copyright © 2026 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.