14 07 2020

Kobieta spowodowała kolizję na 3 Maja i odjechała. „Miała ponad dwa promile”

14.07.2020, godz.: 14:33
Kobieta spowodowała kolizję na 3 Maja i odjechała. „Miała ponad dwa promile”
fot. Czytelnik Paweł

W poniedziałkowe popołudnie w centrum Grodziska doszło do kolizji, w wyniku której kobieta kierująca volkswagenem straciła panowanie nad pojazdem, ścięła znaki drogowe, a następnie odjechała z miejsca zdarzenia. Wkrótce okazało się, że była nietrzeźwa.

Napływają do nas pytania o szczegóły poniedziałkowego zdarzenia z ul. 3 Maja. Postanowiliśmy więc zapytać o to policjantów. – O godz. 13.30 w poniedziałek z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego otrzymaliśmy informację o zdarzeniu drogowym na 3 Maja. Wkrótce okazało się, że kobieta kierująca volkswagenem straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w znaki drogowe, które zostały przewrócone – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Kobieta odjechała jednak z miejsca zdarzenia. Została odnaleziona i zatrzymana przed godz. 17.00. Miała wówczas ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu – dodaje Katarzyna Zych

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.