12 10 2020

Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych

12.10.2020, godz.: 21:20
Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych
fot. POlicja

Tuż przed godz. 19.00 na ul. Traugutta w Grodzisku doszło do wypadku, w którym ranna została kobieta. Jak wyjaśnia policja, kierowca samochodu osobowego potrącił pieszą na pasach.

Czynności nadal się tam toczą, możliwe też utrudnienia w ruchu. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na przejściu dla pieszych przy ul. Traugutta doszło do potrącenia kobiety przez samochód osobowy. Kierowca citroena był trzeźwy – słyszymy w biurze prasowym Komendy Stołecznej Policji.

– Kobieta przytomna, ale z urazem głowy, trafiła do szpitala – dodają policjanci, którzy będą teraz wyjaśniać, co dokładnie zaszło.

💬︎ 6

Dodaj Komentarz

6 odpowiedzi na “Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych”

 1. Dariusz pisze:

  Zaczyna się mokry tydzień a dzisiejszy wieczór był okropny jeżeli chodzi o prowadzenie pojazdu w takich warunkach nie widać ludzi wchodzących na pasy wystarczy sekunda nieuwagi i nieszczęście gotowe.

 2. Kamil pisze:

  Niestety brak dodatkowego oświetlenia nad przejściami dla pieszych daje się we znaki.
  Przy obecnym oświetleniu przy dobrych warunkach atmosferycznych ciężko nieraz dostrzec osobę zbliżającą się wieczorem do przejścia dla pieszych, a w przypadku złej pogody to już zaczyna się dramat.

 3. Anonim pisze:

  Jechałem koło godziny 18.00 i też w ostatniej chwili zauważyłem pieszego na pasach właśnie na Traugutta. Ubrany na czarno, ciemno, pada deszcz, pasy nieoświetlone TRAGEDIA na tym przejściu.

 4. czytelnik pisze:

  Każdy/a kręcący fajerką w blachosmrodzie ma obowiązek zachować szczególną uwagę przed oznakowanym przejściem dla pieszych. Zero tolerancji dla bandytów na drodze!!!

  • Michu pisze:

   Tylko kierowca przeżyje,a Ty zginiesz jeśli nie zrozumiesz, że przy takiej pogodzie ludzie ubrani w ciemne ubrania są słabo widoczni.
   Należy zachować zdrowy rozsądek i szczególną ostrożność z obydwu stron.
   Dla takich jak Ty nie należy wprowadzać bezwzględnego pierwszeństwa dla pieszych.

 5. Krzysiek pisze:

  Pieszy też niech zwróci uwagę na nadjeżdżający pojazd, a nie z telefonem przy uchu leci chodnikiem widzi pasy i od razu na nie wchodzi.
  Przecież ma pierwszeństwo, ale o swoje życie i kierowcy nie dba. Często widzę takie przypadki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.