19 06 2020

Kobieta z nożami w rękach zaatakowała policjantów. Została postrzelona

19.06.2020, godz.: 10:23
Kobieta z nożami w rękach zaatakowała policjantów. Została postrzelona
Fot. GrodziskNews.pl

W Żyrardowie podczas pomocy zakrwawionemu mężczyźnie policjanci zostali zaatakowani przez kobietę, która miała w rękach dwa noże. Gdy agresorka nie cofnęła się po strzale ostrzegawczym, funkcjonariusze oddali strzał w jej kierunku. Nie przeżyła.

O sytuacji poinformowała dziś rano Komeda Powiatowa Policji w Żyrardowie. Wczoraj około godz. 21.00 policjanci zostali wezwani do jednego z mieszkań na terenie miasta w związku z awanturą z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Kiedy funkcjonariusze weszli do lokalu na podłodze zobaczyli zakrwawionego mężczyznę. Zaczęli mu udzielać pomocy, a po chwili usłyszeli krzyki dochodzące z podwórka. Gdy wybiegli na zewnątrz zobaczyli kobietę, która się zachowywała irracjonalnie, w rękach trzymała dwa noże, którymi wcześniej prawdopodobnie zaatakowała leżącego w mieszkaniu mężczyznę.

Kobieta była agresywna i nie reagowała na polecania policjantów, nawet użycie gazu łzawiącego nie uspokoiło agresorki. – Jak wstępnie ustalono, kobieta próbowała zaatakować nożami przypadkowego mężczyznę, wobec czego policjanci ocenili tę sytuację, jako bezpośrednie zagrożenie życia i oddali co najmniej jeden strzał ostrzegawczy. Niestety kobieta nadal zachowując się irracjonalnie i niezwykle agresywnie zaatakowała nożem policjanta, wobec czego w celu odparcia bezpośredniego zamachu na życie funkcjonariuszy został oddali strzał w jej kierunku – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie. – Rannej kobiecie policjanci natychmiast udzielili pomocy, którą kontynuowali wezwani na miejsce ratownicy medyczni. Niestety, mimo natychmiast udzielanej pomocy, kobieta zmarła w szpitalu. Raniony w mieszkaniu przez kobietę mężczyzna doznał licznych obrażeń i w stanie zagrażającym życiu został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł operację ratującą życie – podała żyrardowska komenda.

Na miejscu czynności prowadzi niezależny prokurator. Okoliczności zdarzenia będą również badać oficerowie z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu, a także z Biura Kontroli Komendy Głównej Policji.

Komenda zastrzegła, że informacje na temat tego zdarzenia są podane na podstawie wstępnych ustaleń.

💬︎ 9

Dodaj Komentarz

9 odpowiedzi na “Kobieta z nożami w rękach zaatakowała policjantów. Została postrzelona”

 1. Anonim pisze:

  Co wy za głupoty piszecie!!!!!!!!!!!!!!

 2. Anonim pisze:

  Co za glupoty . Same klamstwa

 3. Policianci pisze:

  A nie można oddać strzału w nogę?

 4. Anonim pisze:

  Jakiej pomocy byłam na miejscu akurat wracalam z pracy żaden z policjantów nie udzielił kobiecie pomocy !!!! Pomocy udzielali przypadkowi przechodnie a nie policja !!!!

 5. Anonimowy pisze:

  Udzielili policjanci pomocy !!!? Co za głupota akurat wracałam z pracy gdy zauważyłam leżącą na ziemi kobietę której pomocy udzielali przypadkowi przechodnie a nie policja!!!!

 6. Lusia pisze:

  Byłam tam przy tej calej sytuacji nikt tej kobiety nie ranimował czekali na przyjazd karetki, karetka przyjechała szybko ponieważ jechała do jej partnera którego pocięła zaczeli tą kobietę dopiero w karetce reanimować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.