13 10 2020

Klimatyzowany i ogrzewany pawilon przystankowy w Żabiej Woli

13.10.2020, godz.: 10:07
Klimatyzowany i ogrzewany pawilon przystankowy w Żabiej Woli
Fot. zabiawola.pl

W centrum Żabiej Woli powstanie nowoczesny pawilon przystankowy, m.in. z klimatyzacją i ogrzewaniem. Zadanie to sfinansuje zewnętrzna firma.

Jak poinformował Urząd Gminy Żabia Wola, firma Greenyard Logistics która ma swoją siedzibę przy ul. Wiśniowej wyłoży 40 tys. zł na zakup nowoczesnego pawilonu przystankowego, który powstanie w centrum Żabiej Woli. Nie będzie to jednak typowy przystanek.

Oprócz oczywiście tradycyjnego wyposażenia takiego jak ławki, witryna, rozkłady jazdy, będą tam takie udogodnienia jak system klimatyzacji i ogrzewania, czy oświetlenie wewnętrzne. Pawilon będzie również wyposażony w system monitoringu wizyjnego, co znacznie zwiększy bezpieczeństwo.

– Szacunkowy koszt zakupu pawilonu przystankowego wraz z wyposażeniem, który zgodnie z zawartą dziś umową darowizny, zostanie sfinansowany przez firmę Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. wynosi 40 000 zł. Cieszymy się, że nasi lokalni przedsiębiorcy angażują się w poprawę warunków życia naszej społeczności i dziękujemy za okazane wsparcie – czytamy na stronie internetowej żabiowolskiego urzędu.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.