reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

07

01 2023

Kładka za milion złotych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: milanowek.plKładka za milion złotych - Grodzisk News


Milanowski magistrat wybrał wykonawcę modernizacji kładki nad torami kolejowymi. Inwestycja będzie kosztować ponad milion złotych.


Kładka nad torami w mieście ogrodzie przejdzie długo wyczekiwany remont. Milanówek wybrał wykonawcę prac. Chętnych na to zadanie nie brakowało, a najkorzystniejsza propozycja opiewała na 998 tys. zł, a najdroższa na ponad 5,5 mln zł. Magistrat zamierzał przeznaczyć na ten cel 953 tys. zł. Ostatecznie wybrano wykonawcę, ale nie była to oferta najniższa. Zdecydowano się na propozycję firmy PRB MOSTY z Piaseczna, która zażyczyła sobie niecałe 1,04 mln zł. Jednak mimo wyższej ceny niż firma, która złożyła najniższą ofertę, w postępowaniu przetargowym zdobyła więcej punktów ze względu na większe „doświadczenie osób do realizacji zamówienia (kierownika budowy)”.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zamówienie jest podzielone na dwa etapy: pierwszy to przygotowanie dokumentacji technicznej, a drugi to są właściwe prace budowlane. Wykonawca całkowicie odnowi oblicze kładki: wymieni jej betonową posadzkę i schody, nawierzchnie będą również pokryte antypoślizgową posadzką. Balustrady okalające przeprawę zostaną odtworzone zgodnie z oryginałem, a sama kładka będzie oświetlona.

Projekt powinien być gotowy nie później niż do 30 kwietnia 2023 r., a roboty budowlane powinny się zakończyć do 29 września 2023 r.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Oby tylko tym razem kładkę wyremontowano lepiej niż poprzednio! Cena wydaje mi się lekko przesadzona, ale może takie ceny obowiązują obecnie?
Monika z Milanówka


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.