08 08 2015

Kinowy rozkład jazdy

08.08.2015, godz.: 08:26
Kinowy rozkład jazdy
fot. Filmweb

Tylko cztery tytuły przygotowało grodziskie kino na najbliższe dni. Za to dwie premiery ogólnopolskie oraz propozycje zarówno w 2D, jak i 3D. Zobaczcie sami.

PROJEKCJE CODZIENNE (OD 2 DO 6 SIERPNIA)
„Mały Książę (seanse 2D i 3D z dubbingiem)
Adaptacja książki francuskiego pisarza Antoine de Saint-Exupéry’ego opowiadająca historię pilota, który po rozbiciu swojego samolotu na Saharze spotyka Małego Księcia. Chłopiec pochodzi z odległej planety B-612, a Ziemię odwiedza w trakcie swojej międzyplanetarnej podróży. W tym czasie poznał wielu różnych dorosłych, o których teraz opowiada pilotowi, nawiązując z nim przyjaźń. To ogólnopolska premiera filmu, w którym głosu postacią użyczają hollywoodzkie gwiazdy –Jeff Bridges i Rachel McAdams. W polskim dubbingu również nie brakuje głosów rodzimych gwiazd, m.in. Roberta Więckiewicza, Małgorzaty Kożuchowskiej i Piotra Adamczyka.

„Ant-Man” (seanse 2D i 3D z dubbingiem)
Biochemik doktor Hank Pym, korzystając ze swojego ostatniego odkrycia – subatomowych cząsteczek – tworzy formułę pozwalającą zmienić rozmiar. Testuje ją po raz pierwszy na sobie, ale ta próba nie odnosi sukcesu. Nieoczekiwanie, jako skutek uboczny eksperymentu, powstaje narzędzie pomagające komunikować się z owadami, a nawet je kontrolować.

„Szubienica”
Ogólnopolska premiera mrocznego i trzymającego w napięciu horroru w reżyserii Chrisa Lofinga. Po dwudziestu latach od tragicznego wypadku, do którego doszło w niewielkim miasteczku podczas szkolnego przedstawienia, uczniowie szkoły postanawiają ponownie wystawić feralną sztukę, aby w dość niefortunny sposób uczcić rocznicę tragedii. Szybko przekonują się jednak, że do pewnych rzeczy lepiej nie wracać…

PONIEDZIAŁEK–CZWARTEK 10–13 SIERPNIA
„Koko smoko”
Animowany film przygodowy produkcji niemieckiej z 2014 roku. W miasteczku smoków, dochodzi do kradzieży wartościowej trawy ognistej. Młody smok imieniem Kokos, ma teraz szansę udowodnić innym że można na nim polegać, postanawia odzyskać skradzioną rzecz.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata