03 10 2015

Kinowe propozycje na najbliższe dni

03.10.2015, godz.: 14:01
Kinowe propozycje na najbliższe dni
fot. Filmweb/Warner Bros

Jak co weekend przedstawiamy filmowy rozkład jazdy w grodziskim kinie. W repertuarze znalazła się m.in. wyczekiwana na świecie komedia „Praktykant” z Robertem De Niro i Anne Hathaway w rolach głównych. W poniedziałek 5 października kino Centrum Kultury będzie nieczynne.

PROJEKCJE CODZIENNE (OD 4 DO 8 PAŹDZIERNIKA, prócz poniedziałku)
„Praktykant”
Ogólnopolska premiera komedii w gwiazdorskiej obsadzie. Bohaterką jest odnosząca sukces szefowa pewnej firmy – w tej roli Anne Hathaway, która w ramach nowego programu przyjmuje na staż starszego mężczyznę, w którego postać wciela się De Niro. Staje się on cennym źródłem informacji dla młodej im ambitnej kobiety, a wkrótce rodzi się między nimi przyjaźń. Oprócz tej dwójki na ekranie zobaczymy także Rene Russo. Wysoką jakość filmu ma gwarantować osoba reżyserki Nancy Mayers, specjalistki od dobrych damsko-męskich komedii („Czego pragną kobiety”, „Lepiej późno niż później”, „To skomplikowane”).

„Król życia”
Edward to zapracowany i wiecznie zdenerwowany facet na czym cierpi jego rodzina – żona, córka i ojciec. Wszystko zmienia się, gdy mężczyzna ulega wypadkowi. Pod wpływem impulsu postanawia całkowicie odmienić swoje życie.
Występują: Robert Więckiewicz, Magdalena Popławska, Bartłomiej Topa

NIEDZIELA 4 PAŹDZIERNIKA, ŚRODA–CZWARTEK 7–8 PAŹDZIERNIKA
„Winx Club: Tajemnica morskich głębin”
Propozycja dla najmłodszych widzów. Włoska pełnometrażowa animacja przedstawia przygody dwóch nastoletnich czarodziejek, które wyruszają w podróż by pokonać złe wiedźmy chcące przejąć władzę nad światem.

NIEDZIELA 4 PAŹDZIERNIKA, ŚRODA 7 PAŹDZIERNIKA
„Sicario”
Znakomicie zrealizowany, trzymający w nieustannym napięciu, a miejscami szokujący thriller twórcy „Labiryntu”, Denisa Villeneuve’a. Młoda agentka FBI Kate Macer przyłącza się do supertajnej akcji CIA mającej na celu pojmanie szefa wielkiego meksykańskiego kartelu narkotykowego. Macer stopniowo poznaje szczegóły operacji, która często ociera się o granicę prawa i moralności, prowadząc do najgłębszych czeluści przestępczego piekła. Przewodnikiem po jego kolejnych kręgach będzie dla Macer tajemniczy współpracownik CIA o meksykańskim pochodzeniu, zwany „konsultantem”, który jak się okaże ma dla całej akcji kluczowe znaczenie. Jego prawdziwa tożsamość będzie dla Macer największym szokiem.
Występują: Emily Blunt, Benicio Del Toro, Josh Brolin, Jon Bernthal

CZWARTEK 8 PAŹDZIERNIKA – GRODZISKI KLUB FILMOWY
„Prawie jak matka”
Uhonorowany Nagrodą Publiczności podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Berlinie brazylijski dramat Anny Muylaert. Val pracuje jako gosposia bogatej rodziny w São Paulo. Pewnego dnia przyjeżdża do niej córka wychowywana do tej pory przez krewnych.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata