reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

04

01 2021

Kim jest nowy wiceburmistrz Grodziska?


Grodzisk News


foto: grodzisk.plKim jest nowy wiceburmistrz Grodziska? - Grodzisk News


W grudniu gruchnęła wiadomość, iż wraz z nowym rokiem nastąpi zmiana na na stanowisku wiceburmistrza Grodziska. Odchodzącego na emeryturę Piotra Galińskiego zastąpi Michał Klonowski. Magistrat przybliża jego sylwetkę.


Klonowski urodził się 9 października 1976 roku w Milanówku, a od małego dziecka mieszka w Grodzisku. Ukończył studia na Politechnice Warszawskiej. Z pierwszego wykształcenia jest magistrem inżynierem inżynierii produkcji. W 2018 r. ukończył studia podyplomowe na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska. W 2019 r. na Polskiej Akademii Nauk zdobył tytuł MBA. Ukończył liczne szkolenia korporacyjne w zakresie rozwoju umiejętności kierowniczych, związane z systemem zarządzania jakością, kierowania projektami, negocjacjami z trudnym klientem, z zakresu HR, Six Sigma, Lean Manufacturing.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– W latach 2002 – 2015 menedżer działów i koordynator projektów, posiadający wieloletnią praktykę zdobytą w zagranicznych i krajowych firmach takich jak TCL, Danfoss, Rabugino, Wadim Plast i Altmaster. Od 2016 r. Członek Zarządu i Dyrektor Operacyjny, a od 2017 r. Prezes Zarządu i Dyrektor Naczelny Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim, gdzie między innymi nadzorował realizację projektu o wartości 85 mln zł, współfinansowanego ze środków unijnych pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno – ściekowej na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki” – opisuje jego sylwetkę grodziski magistrat.

– Do kluczowych zawodowych kompetencji należy zaliczyć realizację planów budżetowych, prowadzenie projektów inwestycyjnych, optymalizacyjnych oraz technicznych w krajowym i międzynarodowym środowisku, transfery maszyn i technologii, start up, budowanie zespołów, wdrażanie i utrzymanie systemów zarządzania. Cechuje go skuteczność i profesjonalizm. Nie znosi stagnacji i czuje potrzebę ciągłego rozwoju i zmian. Swoim współpracownikom stawia wysokie wymagania i konsekwentnie dąży do wyznaczonych celów, co jednocześnie rekompensuje życzliwym usposobieniem, dzięki któremu łatwo zjednuje sobie ludzi – dodaje.

Michał Klonowski ma żonę i trzech synów. Niegdyś zawodnik tenisa ziemnego, a dziś fascynat sportów motorowych i budownictwa.


reklama Grodzisk mazowiecki💬︎   dodaj komentarz

najwyszy czas wszystkich emertow a jest ich tam dość tych posad sa mlodzi

dora
04-01-2021 18:37

Pod panowaniem Pana Klonowskiego, widać duze zmiany na plus w Zwiku. Grstukacje i powodzenia!

Adam Wacki
04-01-2021 19:18

Ha.... ha... Ciekawe co taki wykształcony Pan szuka w grodziski magistracie......?

Nik
05-01-2021 06:49

pokaż wszystkie komentarze (19)
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.