TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

21

02 2023

Kierowca zatrzymany w Kłudnie miał narkotyki


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Kierowca zatrzymany w Kłudnie miał narkotyki - Grodzisk News


Kilka zarzutów usłyszał 40-latek zatrzymany w miniony w czwartek w Kłudnie Starym po pościgu. Mężczyzna był pijany, miał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów, a także miał przy sobie 25 torebek z narkotykami.


Przypomnijmy. Policjanci w miejscowości Regów zdecydowali się zatrzymać do kontroli volkswagena, którym mógł kierować nietrzeźwy kierowca. Mężczyzna nie chciał się zatrzymać do kontroli, a na polecenie zatrzymania się, przyspieszył i wykonywał niebezpieczne manewry. Funkcjonariusze zdecydowali się zatrzymać go siłą, do czego użyli radiowozu. W Kłudnie Starym policjanci uderzyli w tył volkswagena, a ten wjechał do rowu na czym pościg się zakończył. Okazało się, że 40-latek był pijany, miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie i aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

O wydarzeniach z 16 lutego pisaliśmy „na gorąco” tutaj. Wtedy wiadomo było, że mężczyzna zatrzymany po pościgu był pijany i miał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Dziś policjanci podają nowe fakty. – Dalsze sprawdzanie wykazało również, że ten kierowca był już wcześniej skazany za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości i sąd wydał wobec niego zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów na  10 lat. Dodatkowo podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy nim 25 torebek z amfetaminą – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

40-latek został umieszczony w policyjnej celi. Materiał dowodowy wraz z wnioskiem o zastosowanie środków zapobiegawczych trafiły do Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie. Mężczyzna usłyszał sporo zarzutów: kolejnego kierowania autem w stanie nietrzeźwości i podczas obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów; nie zatrzymania się do policyjnej kontroli i kontynuowania jazdy w sposób niebezpieczny, co mogło doprowadzić do katastrofy w ruchu lądowym; a także posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Żyrardowska prokuratura zdecydowała o zastosowaniu środków zapobiegawczych w postaci dozoru policji i poręczenia majątkowego.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.