reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

01 2023

Kierowca z trzema promilami we krwi zatrzymany w Podkowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: mazowiecka.policja.gov.plKierowca z trzema promilami we krwi zatrzymany w Podkowie - Grodzisk News


Policjanci grodziskiej drogówki zatrzymali w Podkowie 41-latka, który wsiadł za kierownicę, mając trzy promile alkoholu w organizmie, a co więcej spowodował kolizję.


Do kolizji miało dojść po godz. 18.00 ze zgłoszenia wynikało, że kierujący fordem uderzył w słup energetyczny. Okazało się, że był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu. Dalsze sprawdzenie mężczyzny w bazie danych wykazało również, że Powodem tej decyzji sprzed kilku lat również był ujawniony stan nietrzeźwości za kierownicą pojazdu cofnięto mu prawo jazdy – relacjonuje asp sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

41-latek odpowie za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu i działanie w warunkach recydywy. Teraz grozi mu nawet dwa lata więzienia.

–Na szczęście ten kierowca został w porę wyeliminowany z ruchu i jego podróż zakończyła się tylko uszkodzeniem lampy drogowej. Policjanci apelują do wszystkich kierujących o rozwagę, a osoby będące świadkami podejrzanych zachowań na drogach, proszą o informacje – dodaje rzeczniczka grodziskiej policji.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.