reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

30

06 2022

Kierowca z dwoma promilami przewoził dzieci


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PolicjaKierowca z dwoma promilami przewoził dzieci - Grodzisk News


W ciągu czterech ostatnich dni policjanci z grodzkiej komendy zatrzymali dziewięciu nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich – 42-latek – prowadził samochód, mając prawie dwa promile, a co więcej przewoził w nim dwoje dzieci w wieku 6 i 13 lat.


Policja poinformowała również, że mężczyzna miał jeszcze przez dwa lata zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Skierniewicach. – Kierowca po wytrzeźwieniu odpowie karnie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Policjanci skierują również wniosek do sądu o sprawdzenie sytuacji opiekuńczej dzieci, które były jego pasażerami – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dwóch innych kierowców z promilami spowodowało kolizje, a dwaj kolejni chcieli przekupić funkcjonariuszy w zamian za odstąpienie od czynności wobec nich. – Dwóch z nich spowodowało kolizje drogowe. Kolejnych dwóch próbowało ukryć swoją winę, proponując policjantom pieniądze za odstąpienie od czynności prawnych. Przez takie zachowanie narazili się na odpowiedzialność za dwa oddzielne przestępstwa – podkreśla rzeczniczka grodziskiej policji

Policjanci po raz kolejny przy tej okazji apelują do kierowców o rozsądek i niewsiadanie za kierownicę pod wpływem alkoholu.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Do ilu tragedii musi doiść żeby ludzie zaczeli myśleć.
Rafał


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.