TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

03

05 2021

Kierowca staranował znaki i przydrożne słupki w Podkowie


Grodzisk News


foto: arturtusinski-podkowa.plKierowca staranował znaki i przydrożne słupki w Podkowie - Grodzisk News


Sobotnie zdarzenie na drodze w Podkowie Leśnej mogło zmrozić krew w żyłach. Po godz. 8.00 brawurowy kierowca dosłownie staranował znaki drogowe i słupki ograniczające w centrum miasta. Sprawę wyjaśnia policja.


reklama Grodzisk mazowiecki

Zdjęcia z miejsca zdarzenia zamieścił na swoim profilu na Facebooku burmistrz Artur Tusiński. – Jakiś szaleniec staranował znaki i słupki w centrum miasta, lądując w efekcie pod warzywniakiem. Uciekł, zostawiając tablicę rejestracyjną. Na szczęście nie było w pobliżu ludzi. Policja prowadzi czynności – skomentował włodarz miasta ogrodu.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Czekamy na komentarz policji, na jakim etapie jest sprawa.

Tymczasem publikujemy zdjęcia pokazane przez burmistrza Tusińskiego.Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.