16 01 2020

Kierowca opla pod prąd na Sienkiewicza [FOTO]

16.01.2020, godz.: 11:15
Kierowca opla pod prąd na Sienkiewicza [FOTO]
fot. Czytelniczka Agnieszka

Jak wiemy, „mistrzów kierownicy” na polskich drogach nie brakuje. W naszym regionie też, co pokazuje chociażby wczorajsza sytuacja w centrum Grodziska. Na ruchliwej drodze wojewódzkiej kierowca postanowił pojechać w lewo, mimo zakazu…

Informację wraz z wymownymi zdjęciami przekazała nam czytelniczka Agnieszka. Widać na nich, jak kierowca opla skręca w lewo, mimo zakazu. Miejsce jest bardzo ruchliwe, wszak to ul. Sienkiewicza u zbiegu z Montwiłła i Kościuszki.

– Jazda pod prąd? Czemu nie! Można? Mmożna! – skomentowała ironicznie „wyczyny” kierowcy opla pani Agnieszka. Dodała, że jako zawodowy kierowca, często natrafia na sytuacje karkołomnego łamania przepisów drogowych.

Niestety – wierzymy. Tymczasem zobaczcie zdjęcia.

fot. Czytelniczka Agnieszka

fot. Czytelniczka Agnieszka

3

Dodaj Komentarz

3 odpowiedzi na “Kierowca opla pod prąd na Sienkiewicza [FOTO]”

 1. Hansik pisze:

  Kierowca z bombowca

 2. Kamil pisze:

  A może zawraca???

  • Paweł pisze:

   Co z tego, że zawraca? Jest zakaz, skrętu w lewo, c w tym przypadku oznacza również zakaz zawracania. Profil znaków poziomych również to sugeruje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata