TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

12

07 2022

Kierowca nietrzeźwy, a pasażer z amfetaminą


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Warszawa ZachódKierowca nietrzeźwy, a pasażer z amfetaminą - Grodzisk News


Podczas kontroli drogowej w Błoniu w ręce policjantów wpadli 43-letni kierowca audi, który jechał, mając prawie promil alkoholu w organizmie, oraz 39-letni pasażer z amfetaminą. Obaj mężczyźni byli też poszukiwani listami gończymi.


Do zatrzymania doszło po północy na drodze krajowej nr 92. Kierowca ignorował policyjne sygnały nakazy zatrzymania się, wtedy policjanci rozpoczęli pościg, dając sygnały świetlne i dźwiękowe. – Kierowca jednak przyspieszył i kontynuował ucieczkę. Do pościgu dołączyła załoga z komisariatu w Błoniu. Tam też pościg się zakończył po tym, gdy kierowca nie zapanował nad pojazdem i wjechał do rowu – relacjonuje Komneda Powiatowa Policji Warszawa Zachód.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Badanie alkomatem wykazało, że 43-latek kierował mając blisko promil alkoholu w organizmie. Natomiast pasażer odpowie za posiadanie amfetaminy. Obaj mężczyźni byli poszukiwani.

– 39-letni pasażer zgodnie z dyspozycją sądu doprowadzony został do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 49 dni odbywając karę pozbawienia wolności. Kierowca był poszukiwany w celu aresztowania i przekazania do ekstradycji oraz listem gończym i nakazem doprowadzenia do zakładu karnego celem odbycia kary 2 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Czynności w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie – podała policja.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Mocno opalony osobnik

lis
13-07-2022 06:44
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.