27 03 2020

Kierowca był poszukiwany, pasażer miał 38 gramów marihuany

27.03.2020, godz.: 09:45
Kierowca był poszukiwany, pasażer miał 38 gramów marihuany
Fot. Pixabay

Policjanci z Grodziska zatrzymali dwóch 37-latków. Jeden z nich był poszukiwany przez prokuraturę, drugi miał 38 gramów marihuany.

Funkcjonariusze otrzymali informację, że w jednym z samochodów na terenie Grodziska może być przewożona znaczna ilość narkotyków. Po godz. 20.00 policjanci zatrzymali do kontroli toyotę. Zanim podeszli do auta, zauważyli jak pasażer wyrzuca coś na zewnątrz. Policjanci natychmiast zabezpieczyli ten przedmiot, okazało się, że to torba z suszem roślinnym. Po chwili sprawdzili obu mężczyzn podróżujących autem. Okazało się, że kierowca jest poszukiwany przez prokuraturę. Obaj 37-latkowie zostali zatrzymani.

Policjanci ustalili, że torba z narkotykami należała do pasażera. Dodatkowo, podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania znaleźli torebkę z amfetaminą. – 37-latek usłyszał zarzuty posiadania ponad 38 gramów środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności. Poszukiwany kierowca otrzymał wezwanie do jednostki policji, w której muszą być wykonane czynności prawne z jego udziałem – poinformowała grodziska komenda policji.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata