reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

02 2023

Kierował ciężarówką pod wpływem narkotyków. Zatrzymał go policjant po służbie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsKierował ciężarówką pod wpływem narkotyków. Zatrzymał go policjant po służbie - Grodzisk News


56-latek został zatrzymany w Książenicach po tym jak kierował samochodem ciężarowym po zażyciu narkotyków. Zatrzymał go policjant po służbie, którego kierowca ciężarówki zapytał o drogę.


Była godzina 23.00, gdy policjant stołecznego Wydziału Ochrony Placówek Dyplomatycznych jechał jedną z dróg w Książenicach. W pewnym momencie jadąca przed nim ciężarówka się zatrzymała, a jej kierowca wysiadł i zapytał funkcjonariusza po służbie o drogę. – Po rozmowie kierujący wrócił do pojazdu. Jednak jego zachowanie i sposób poruszania się wzbudziły podejrzenia policjanta. Starszy posterunkowy Krzysztof Wycech natychmiast podjął decyzję o sprawdzeniu kierowcy i nie dopuszczeniu go do dalszej jazdy. Po krótkim czasie na miejsce przyjechali wezwani przez niego policjanci z grodziskiej komendy – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kiedy policjanci z Grodziska przybyli na miejsce, przebadano 56-latka alkomatem. Nie wykazało ono obecności alkoholu w jego organizmie, ale policjanci podejrzewali, że możne on był pod wpływem jakiejś substancji odurzającej. W trakcie przeszukania pojazdu, z rzeczach kierowcy znaleziono torebkę z białym proszkiem. Wtedy kierowca przyznał się do zażycia tej substancji przed podróżą.

Badanie wykazało, że jest to mefedron, a w znalezionej torebce znajdowały się trzy gramy tej substancji.

56-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzuty karne dotyczące prowadzenia pojazdu po zażyciu substancji psychotropowej oraz jej posiadania. Grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Przypadkiem złapany. Strach poylsec ilu takich nacpanych kretynow jeździ po drogach.

Full-of-fear
13-02-2023 21:44

Brawo Stefan

Reed
14-02-2023 15:12
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.