TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

07 2022

Kierował autem mimo czterech zakazów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GroddziskNewsKierował autem mimo czterech zakazów - Grodzisk News


Policjanci z Brwinowa zatrzymali 52-latka, który prowadził samochód osobowy mimo czterech czynnych zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych.


W czwartek na ul. Powstańców Warszawy w Brwinowie doszło do obywatelskiego zatrzymania kierowcy fiata, który miał być pijany. Gdy policjanci przyjechali na miejsce i przebadali go alkomatem okazało się, że jest trzeźwy. Ale nie oznaczało to dla 52-latka końca problemów. Wręcz przeciwnie...

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że  52-latek posiada  cztery czynne zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi. Trzy z tych zakazów wydał sąd pruszkowski, jeden sąd w Sandomierzu. Zgodnie z tymi zakazami mężczyzna nie powinien w ogóle wsiadać za kierownicę do lutego 2024 roku. Wkrótce 52-latek usłyszy zarzuty – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.

Postępowanie wobec 52-latka prowadzi pruszkowska prokuratura. Za niestosowanie się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów, grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Ile trzeba mieć "czynnych zakazów" by wreszcie trafić do więzienia? Facet się stara jak może i nic, a "Diablo" rach ciach i poszedł garować ...

Prokurator
29-07-2022 12:16
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.