02 08 2019

Kids Day, czyli moc zabaw i atrakcji w Kozerkach

02.08.2019, godz.: 07:32
Kids Day, czyli moc zabaw i atrakcji w Kozerkach
Fot. Mat. organizatora

Jedną z największych imprez towarzyszących turnieju tenisowego w Kozerkach będzie KIDS DAY, a to oznacza, że szykuje się dzień pełen atrakcji, zabaw i animacji dla dzieci!

I tak właśnie będzie w sobotę 3 sierpnia 2019 r. podczas półfinałów i  finałów Międzynarodowego Turnieju Tenisowego Kobiet KOZERKI OPEN 2019, które odbędą się na kortach Akademii Tenisowej Tenis Kozerki, przy ulicy Jowisza 92! Wstęp wolny dla wszystkich!

Czekać będzie na Was specjalnie wydzielona strefa dla dzieci, na terenie której odnajdziecie wiele atrakcji. W godzinach od 11.00 do 17.00 na małych i dużych gości imprezy czekać będą dmuchańce oraz karuzela dla maluchów, animacje sportowe z trenerami Tenis Kozerki, konkurencje sportowe z dyplomami i upominkami, loterie z nagrodami.

Z kolei w godzinach od 14.00 do 18.00 zaplanowano warsztaty manualne i plastyczne dla dzieci, zabawy z animatorami, mega bańki, kolorową watę cukrową, malowanie buziek, skoki na trampolinie oraz wiele innych niespodzianek.

– Na terenie KIDS DAY odnajdziecie także stoiska naszych partnerów ze specjalną ofertą tylko dla uczestników KIDS DAY: loterie, konkursy, oferty specjalne! Dodatkowo fantastyczne lody z naszego Cafe Bistro oraz orzeźwiająca lemoniada – zachęcają organizatorzy.

– Zapraszamy na świetną zabawę, a jednocześnie możliwość obejrzenia półfinałów i finałów turnieju Kozerki Open 2019, gdzie w części turniejowej po każdym meczu oraz w strefie KIDS DAY losujemy fantastyczne nagrody! Jak przystało na wielkie sportowe święto dla kibiców fantastyczne turniejowe gadżety! – dodają.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata