21 05 2019

Kibicujmy Bogorii w walce o siódmy tytuł!

21.05.2019, godz.: 12:21
Kibicujmy Bogorii w walce o siódmy tytuł!
fot. Mat. prasowe/Dartom Bogoria Grodzisk

W najbliższą sobotę rozegra się walka o tytuł najlepszej drużyny tenisa stołowego w kraju naprzeciw siebie staną Dartom Bogoria Grodzisk oraz Dekorglass. Kibicujmy naszym, aby powrócili na tron!

Po świetnym sezonie, w którym Bogoria awansowała do ćwierćfinału elitarnej Ligi Mistrzów oraz okazała się najlepsza w rundzie zasadniczej LOTTO Superligi, ma szansę okazać się ponownie najlepszą drużyną w kraju. Ostatni raz mistrzem Polski grodziszczanie zostali w 2017 roku i liczymy, że po roku przerwy tytuł wróci do Grodziska.

Zadanie będzie niezwykle trudne, bowiem w szeregach Dekorglassu występuje Shang Kun, członek ścisłej kadry Chin i zawodnik, który nie znalazł jeszcze pogrom w żadnym singlowym pojedynku w naszej lidze. Drugim filarem działdowian będzie preferujący defensywę Yang Wang, który w tym roku dotarł do 1/8 finału MŚ. Na trzeciej pozycji zagra Paweł Fertikowski lub Jiri Vrablik.

Co na to Bogoria? W grodziskiej drużynie prym, podobnie jak w sezonie zasadniczym, powinien wieść widowiskowo i skutecznie grający Panagiotis Gionis.  Świetne starty na Bałkanach w turniejach rangi Pro Tour rozegrał Marek Badowski, a i Pavel Sirucek wielokrotnie w tym sezonie pokazywał, że można na niego liczyć. Nie wiadomo natomiast, czy w sobotę zagra Kai Konishi.

Jedno jest pewne: emocji nie zabraknie. O siódmy tytuł w historii klubu Bogoria powalczy 25 maja o godz. 16.00 w hali ośrodka im. Andrzeja Grubby w Gdańsku ( ul. J. Meissnera 3),

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata