TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

01

07 2024

Katarzyna Marcinkowska nową wiceburmistrz Grodziska


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin MasalskiKatarzyna Marcinkowska nową wiceburmistrz Grodziska - Grodzisk News


Poznaliśmy nazwisko drugiego wiceburmistrza Grodziska. Burmistrz Tomasz Krupski powierzył tę funkcję Katarzynie Marcinkowskiej, pełniącej dotychczas obowiązki związane z rozwojem ładu przestrzennego gminy i wdrażaniem rozwiązań szeroko pojętej zielono-niebieskiej infrastruktury.


Przez kilka ostatnich lat Katarzyna Marcinkowska pełniła funkcję naczelniczki wydziału kształtowania przestrzeni publicznych w grodziskiej gminie. Wraz ze zbudowanym przez siebie zespołem urzędników ma duże doświadczenie i skuteczność w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych na inwestycje związane z rozwojem terenów zielonych, m.in. środków norweskich.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

To pod jej kierunkiem kompleksową rewitalizację, z „odbetonowaniem” przestrzeni włącznie, przeszedł grodziski pl. Wolności. Koszt tylko tego przedsięwzięcia wyniósł około 4,5 mln zł, a do kasy spłynęły kolejne miliony, za które zasadzono łąki kwietne zrewitalizowano dwa skwery przy ul. Orzeszkowej, zaaranżowano stołówki dla owadów i ogrody przy szkołach. A działań było więcej.

Zdecydowałem się powierzyć pani Katarzynie Marcinkowskiej funkcję drugiego wiceburmistrza gminy, gdyż jestem przekonany, że wniesie mnóstwo merytorycznej wartości do powierzonych jej zadań. Będą to przede wszystkim działania dotyczące inwestycji, drugi obszar to pozyskiwanie funduszy zewnętrznych, a trzeci to kształtowanie przestrzeni, zgodnie z kierunkiem, który obraliśmy – mówi nam Tomasz Krupski, burmistrz Grodziska.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

... W I E L K I przekręt ...
obserwator


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.