Katalog firm Dodaj firmę#

Dodaj swoją firmę już dziś i bądź widoczny!
Dodając wizytówkę do Katalogu Firm jednocześnie promujesz swoją firmę na stronie głównej portalu GrodziskNews.pl
Wizytówki są wyświetlane w systemie rotacyjnym.

UWAGA PROMOCJA!
Roczny abonament za wpis w naszym katalogu wynosi jedynie 100zł!

UPK Usługi podnośnikami koszowymi

Firma: UPK Usługi podnośnikami koszowymi
Siedziba: Kurpińskiego 16a
05-806 Komorów
Telefon: 22 759 13 91 lub 502 242 164
Fax: -
E-mail: info@upk.pl
Strona www: www.upk.pl

Opis firmy:

Firma UPK od 1997 r. oferuje usługi podnośnikami koszowymi. Przez ten czas zdobyliśmy uznanie i zaufanie wielu klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby nasza oferta była jak najszersza, a usługi dostępne dla Państwa w atrakcyjnych i przystępnych cenach. Jeśli jest potrzebny podnośnik koszowy wynajem, to UPK zaprasza do współpracy!

Nasze podnośniki koszowe wynajmowane są następujący prac – dekarsko-blacharskich, montażu konstrukcji stalowych, plakatowania i montażu reklam, ociepleń, anten TV i radiowych, prac fotograficznych i telewizyjnych. W zakres naszych usług wchodzą także pielęgnacja zieleni oraz wycinka drzew.

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają niezbędne uprawnienia do obsługi podnośników. W naszym zapleczu znajdują się tylko sprawne technicznie i nowoczesne podnośniki koszowe renomowanych producentów, które poradzą sobie praktycznie z każdym zleceniem. W naszym parku maszynowym posiadamy podnośniki teleskopowe oraz łamane na podwoziach od 3,5 tony do 7,5 tony. Nasze podnośniki koszowe są w stanie pracować do wysokości roboczej 28 metrów. Wynajem podnośników może odbywać się w systemie godzinowym oraz dniówkowym.

Nasze usługi wykonujemy na terenie województwa mazowieckiego, w tym miast: Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Piastów, Błonia, Janki oraz w okolicznych miejscowościach. Wyróżniają nas przystępne ceny oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

UPK – podnośniki koszowe wynajem – zachęcamy do skorzystania z naszych usług!