Katalog firm Dodaj firmę#

Dodaj swoją firmę już dziś i bądź widoczny!
Dodając wizytówkę do Katalogu Firm jednocześnie promujesz swoją firmę na stronie głównej portalu GrodziskNews.pl
Wizytówki są wyświetlane w systemie rotacyjnym.

UWAGA PROMOCJA!
Roczny abonament za wpis w naszym katalogu wynosi jedynie 100zł!

Studio Reklamy max4media

Firma: Max4media Sp. z o.o.
Siedziba: Radziejowicka 142
05-825 Kałęczyn
Telefon: 602-351-476
Fax: 602-351-476
E-mail: biuro@max4media.pl
Strona www: www.max4media.pl

Opis firmy:

Firma Max4Media jest nie tylko drukarnią wielkoformatową i producentem reklam, ale również agencją reklamową typu full service. Posiadamy nowoczesny park maszyn i wykwalifikowany zespół pracowników, który pozwala zadbać o rangę i jakość reprezentowaną przez naszą firmę. Dzięki naszej stabilnej pozycji możecie Państwo liczyć na wiarygodnego partnera teraz i w przyszłości. Razem jesteśmy w stanie stworzyć spójny i niepowtarzalny wizerunek każdej marki – taki, który umocni jej pozycję na rynku i tym samym podniesie świadomość konsumentów. Cechuje nas elastyczność we współpracy, dlatego możemy podjąć się wykonania najbardziej szalonych i niespotykanych pomysłów na reklamę. Dla klientów, którym bardzo zależy na czasie, posiadamy w swojej ofercie druk24h.

Doświadczenie naszego zespołu mimo młodej na rynku firmy daje nam możliwość zapewnienia kompleksowej obsługi i dopasowania oferty indywidualnie do potrzeb każdego klienta pragnącego umieścić swoje reklamy na różnego rodzaju nośnikach. Do naszego asortymentu błyskawicznie wprowadzamy nowe rozwiązania reklamowe, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających kontrahentów. Oferujemy pełen zakres usług, począwszy od projektu graficznego i koncepcji reklamowej, wykonania materiałów POS, aż po fachowy montaż.

Znajdziesz u nas wszystko co potrzebne do wypromowania Twojej działalności – począwszy od projektu Twojego logo czy innych materiałów promocyjnych, po oznakowanie placówki/biura (np. kasetony, druk banerów a nawet oklejenie witryn), obrendowanie firmowych samochodów, czy choćby wizytówki, ulotki, systemy wystawiennicze. Z powodzeniem przeprowadzamy kampanie outdoor i indoor.

Projekty tworzymy w ścisłej współpracy z Klientem, biorąc pod uwagę możliwości produkcyjne i budżetowe. Nasz wykwalifikowany personel zadba o to, aby jak najlepiej dopasować dla Państwa materiał i formę reklamy. Produkujemy solidne, efektowne i wytrzymałe artykuły, odpowiednie na każdą kieszeń. Nasze realizacje możecie Państwo podziwiać na terenie całego kraju. Gwarantujemy fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia, szybką produkcję oraz profesjonalny montaż reklamy.

Zapraszamy do współpracy!