Katalog firm Dodaj firmę#

Dodaj swoją firmę już dziś i bądź widoczny!
Dodając wizytówkę do Katalogu Firm jednocześnie promujesz swoją firmę na stronie głównej portalu GrodziskNews.pl
Wizytówki są wyświetlane w systemie rotacyjnym.

UWAGA PROMOCJA!
Roczny abonament za wpis w naszym katalogu wynosi jedynie 100zł!

MJ Nieruchomości

Firma: MJ Nieruchomości
Siedziba: Zakątek 8
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Telefon: 518 039 513
Fax: -
E-mail: mj.nieruchomosci.biuro@gmail.com
Strona www: www.mj.nieruchomosci.pl

Opis firmy:

„MJ Nieruchomości” to profesjonalna agencja, obsługująca rynek nieruchomości, w obrębie Grodziska Mazowieckiego oraz bliskich okolicach.

Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami zarówno przy kupnie jak i sprzedaży, możemy również zaoferować naszą pomoc przy pozyskaniu kredytu, wycenie nieruchomości, oraz organizacji dokumentów niezbędnych do transakcji.

Jeżeli w naszej ofercie nie ma interesującej dla Państwa nieruchomości, proszę o kontakt telefoniczny bądź poprzez wiadomość e-mail – wyszukamy odpowiednią nieruchomość, która spełni Państwa oczekiwania.

Zachęcamy do przejrzenia albumu ze skanami referencji na Facebooku. Nasi klienci w wyjątkowy sposób opisali naszą współpracę, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni.
Nasze zadanie: przeprowadzić klienta przez całą ścieżkę, od momentu wyznaczenia celu poszukiwań aż do chwili osiągnięcia go.

Teren, na którym działamy, to Grodzisk Mazowiecki oraz sąsiadujące z nim miejscowości. Mamy przekonanie, że znajomość okolicy pozwala nam lepiej i rzetelniej wykonywać naszą pracę.