Katalog firm Dodaj firmę#

Dodaj swoją firmę już dziś i bądź widoczny!
Dodając wizytówkę do Katalogu Firm jednocześnie promujesz swoją firmę na stronie głównej portalu GrodziskNews.pl
Wizytówki są wyświetlane w systemie rotacyjnym.

UWAGA PROMOCJA!
Roczny abonament za wpis w naszym katalogu wynosi jedynie 100zł!

Klub Tenisowy Astra Książenice

Firma: Klub Astra Andrzej Słowiński
Siedziba: Mazowiecka 174
05-825 Ksiązenice
Telefon: 799 311 213
Fax: 22 724 23 04
E-mail: kontakt@tenisgrodzisk.pl
Strona www: www.tenisgrodzisk.pl

Opis firmy:

Klub Tenisowy Astra Książenice stanowi kontynuację działalności grupy byłych zawodników i trenerów tenisa skupionych wokół kortów w Grodzisku Mazowieckim, a później w Żółwinie, gdzie od 1992 roku wspólnie spotykają się i rywalizują entuzjaści tenisa.
Klub Astra oferuje kryte korty tenisowe z nowoczesną nawierzchnią Conipur /jedyna na Mazowszu/, kort do squasha, sale do fitness, sala do jogi. Do dyspozycji ćwiczących są szatnie z natryskami, duża sala recepcyjna oraz trzy sale do ćwiczeń.
Klub honoruje karty: Multisport Plus oraz FitProfit.
Myślą przewodnią naszego działania jest propagowanie zdrowego stylu życia, aktywne, rodzinne spędzanie czasu wolnego. Proponujemy Państwu zajęcia z lubianych i modnych dyscyplin sportu takich jak: tenis, squash oraz joga.
Oferta Klubu Astra skierowana jest w szczególności do dzieci i ich rodziców. Z doświadczenia wiemy, że najmłodsi dzięki naszym zajęciom w późniejszym dorosłym życiu pozostaną aktywni fizycznie, a niejeden rodzic zachęci się do ruchu. Sprawą oczywistą jest, że indywidualne osoby, bez względu na wiek i sprawność, zostaną otoczone fachową opieką przez nasz kadrę trenerską, tak by mogli czerpać radość i zadowolenie z aktywności fizycznej.
Specjalizujemy się szczególnie w nauce gry w tenisa na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzimy zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne. Szkolenie prowadzimy według nowoczesnych metod zalecanych przez Międzynarodową Federację Tenisową i Polski Związek Tenisowy. Zajęcia dla najmłodszych są oparte na programie TENIS 10, dla dorosłych zaś bazują na programie TENIS XPRESS.

Zapraszamy również na squasha oraz jogę, a jeżeli macie ochotę na formę współzawodnictwa indywidualnego zapraszamy do udziału w turniejach organizowanych w naszym klubie oraz do udziały w rozgrywkach challengowych ( tenis/ squash rozgrywki wg określonego regulaminu).